Szkolenia i impreza we Wrocławiu już za nami

10 lutego 90 osób w większości z Województw: Dolnośląskiego, Opolskiego, Śląskiego i Lubuskiego uczestniczyło w regionalnym spotkaniu Polskiej Izby Branży Pogrzebowej połączonym ze szkoleniami i imprezą ostatkową. Dzień zaczęliśmy od szkoleń prowadzonych przez naszych partnerów: Fortum Sp. z o. o. lidera w zarzadzaniu energią, Capitol Finanse Pogrzebowe lidera instrumentów finansowych dla branży pogrzebowej. Dodatkowo zaprezentował się ze swoją ofertą producent trumien najwyższej jakości Pan Tomasz Maj z Przesiadłowa (Woj. Łódzkie). Prelegenci Fortum przedstawili metody oszczędzania energii w firmach oraz formy obniżania rachunków przy jej zakupach. Capitol Finanse Pogrzebowe przedstawił z kolei instrumenty finansowe zapewniające zachowanie płynności finansowej przy zatorach płatniczych z ZUS-u i KRUS-u. Szkolenia tego dnia trwały prawie 3 godziny, a po ich zakończeniu odbył się Bal Ostatkowy. Zabawa trwała do późnych, żeby nie powiedzieć porannych godzin. W niedzielę po śniadaniu odbyło się dwugodzinne szkolenie dla Zarządców i Administratorów Cmentarzy dotyczące regulaminów cmentarnych. Wszyscy opuścili Wrocław w doskonałych humorach. Wyprzedzając pytania – niedługo zorganizujemy następne spotkanie, na które już dzisiaj Państwa zapraszamy.

Równocześnie w związku z pytaniami o ofertę trumien Pana Tomasza Maja podajemy bezpośredni kontakt do producenta – tel. 693-788-878