Największa pozatargowa impreza w historii Branży Pogrzebowej w Polsce

220 osób, 115 firm, hotel zajęty do ostatniego pokoju tak w skrócie można podsumować Konferencję Polskiej Izby Branży Pogrzebowej, MB Motors Mercedes-Benz i Kuhlmann Cars.  Była to bez wątpienia największa pozatargowa impreza w historii Branży Pogrzebowej w Polsce. W dniach 25-26 listopada 2017 r. odbyło się Zebranie Polskiej Izby Branży Pogrzebowej, Konferencja oraz prezentacja MB Motors Mercedes-Benz i Kuhlmann Cars, a także wiele szkoleń dla Przedsiębiorców Pogrzebowych oraz Zarządców Cmentarzy. Całość zwieńczył Bal Andrzejkowy na 220 osób połączony z występami artystycznymi, losowaniami nagród rzeczowych dla gości i wielu innymi atrakcjami. Impreza trwała do 4 rano przy pełnej sali. W ciągu dnia zaś dla rodzin z dziećmi, których nie zabrakło na spotkaniu (było z nami 18 dzieci) zorganizowaliśmy m. in. szkołę golfa oraz turniej.  Warto wspomnieć, że goście płacili jedynie za pokoje, a wszelkie inne koszty pokryli nasi sponsorzy MB Motors Mercedes-Benz i Kuhlmann Cars. Atmosfera była świetna, w końcu spotkaliśmy się w gronie przyjaciół. Uprzedzając pytania już niedługo spotkamy się ponownie.

Szkolenie z reklamy w Internecie

Szkoła golfa dla dzieci