TANIE PALIWO DLA CZŁONKÓW IZBY

W przeciwieństwie do innych organizacji model działania Polskiej Izby Branży Pogrzebowej opiera się  na zasadzie „Członkostwo w PIBP to zysk dla jej członków”. Zysk ten ma wymiar dwojaki: po pierwsze – pomoc, doradztwo i reprezentowanie interesów naszych  członków przed organami Państwa i osobami trzecimi; po drugie – realny zysk dla członków PIBP przeliczany na pieniądze. To rabaty i upusty u dilerów samochodów, korzystniejsze warunki leasingów, oszczędności przy zakupie paliwa i opon do pojazdów oraz wiele, wiele więcej. Przykładem nr 1 czystego zysku dla naszych członków jest karta paliwowa FLOTEX. To karta skierowana do członków PIBP, która daje realne oszczędności 10-11 groszy na każdym litrze zakupionego paliwa. Więcej informacji uzyskacie Państwo w Biurze Polskiej Izby Branży Pogrzebowej pod telefonem nr 500-402-288. Oferta skierowana wyłącznie do członków Polskiej Izby Branży Pogrzebowej.