Absolutorium 100%

9 czerwca na Mazurach w Hotelu Mikołajki Resort & SPA odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Polskiej Izby Branży Pogrzebowej. W trakcie spotkania podsumowano działalność Izby od jej zawiązania w 2017 r. do chwili obecnej. Był to też przyczynek do pochwalenia się naszymi największymi sukcesami:

• wywalczeniem w Sejmie RP możliwości funkcjonowania zakładów pogrzebowych w dni wolne od handlu,
  • zainicjowaniem prac nad projektem nowego prawa pogrzebowego,
  • wydawaniem „Branży Pogrzebowej” – dwumiesięcznika,
  • uzyskaniem szereg benefitów dla naszych Członków: upusty w Mercedesie, karty paliwowe ze zniżkami rzędu 10-11 gr na litrze paliwa,
  • organizowanymi wyjazdami zagranicznymi i szkoleniami,
  • i wiele, wiele więcej.

Pochwaliliśmy się również faktem, że do Izby już po jej założeniu przystąpiło 50 nowych firm. Słowem – jest dobrze. Prezes i Zarząd otrzymali 100% absolutorium, nie zabrakło też podziękowań dla Dyrektora Izby.

Oprócz samego Walnego Zgromadzenia w Mikołajkach miały miejsce prezentacje najnowszych Mercedesów i Volkswagenów, najlepszej firmy od przywracania samochodom blasku – Wellness Car, czy koncernu paliwowego MOYA. Zwieńczeniem spotkania był bal. Wszystko to w otoczeniu przepięknej mazurskiej przyrody.

Do zobaczenia wkrótce